Září 2012

ASHOOOOOOOOOJ

15. září 2012 v 11:38
Ahoj, tak máme tu nový layout.. Moc děkuji Vikdko a Dlaviku.. :))

Promo !!

9. září 2012 v 11:21
Tak, tady je promo.. co jsem se podívala, přečetla na amerických stránkách, atd, vám tu napíšu ale nevím jestli to tak bude...

Jak všichni víme, doktorka dala Eleně ( nina dobrev) upíří krev která by jí měla vyléčit, jenže po autonehodě s Mattem Elena zemřela, tím je zatím ani živá, ani mrtvá, ale přeměnuje se na upírku. Bonnie se jí snaží přivést zpátky živou a Damon s ostatníma jako upírku, jelikož nezbívá jiná možnost. Stefan samozřdejmě nechce aby elena umřela, ale chce aby si vybrala sama. Jenže Eleně už zbívá poslední hodiny a tak pravděpodobně zavřou stefana a Elenu 'donutí' vypít krev. Bratrové chtějí elenu každý na svou stranu. Damon chce aby byla silná, proto chce aby pila lidskou krev a Stefan nechce aby se z ní stala nová Ketrin. Jenže z Eleny nová ketrin asi bude. :/


Ahoooj

9. září 2012 v 11:10 | Olivka
Tak, nějaké ůpravy tu jistě proběhnou... Domluvím si layout, taky sem přidám konečně to promo a něco k němu. :D Tak, zatím pá

Hledá se spolu admin/ka

7. září 2012 v 13:45 | Olivka
Ahoj,
no.. mám dva blogy a každopádně nestíhám! Devátá třída si vyžaduje hoooodně práce a taky blogy. Takže hledám spoluadmina na tenhle blog. Kdyby někdo měl zájem řekněte .

další fotka

1. září 2012 v 10:23
Konečně je k dispozici první fotka z prvního dílu 4. série s názvem Growing Pains. Bohužel na ní nevidíme Elenu uprostřed proměny, ale Jeremyho s Bonnie.


Možná se divíte, že i když Bonnie a Jeremy už nejsou pár, rozhodně ale mají za lubem nějaké to čarování. Jer a jeho bývalka "jsou spolu propojení," řekla Julie Plec TVLine. "Místo, aby našli nějaké rozuzlení jejich vztahu, bude je to k sobě pořád emocionálně přitahovat. Ať už romanticky či nikoliv, to nemůžu říct."

V každém případě, nic nenavnadí správnou atmosféru jako stovka svíček a držení za ručičky. Jak to bude ve skutečnosti se dozvíme 12.října.


promofotka

1. září 2012 v 10:23

První promofotka k 4. sérii

Na TheInsider.com se objevila první propagační fotografie k chystané 4. sérii. Kvalita sice není úplně nejlepší, ale rozhodně to tam Ianovi, Paulovi a Nině moc sekne.