Upíří deníky NOVINKY!

1. srpna 2012 v 12:58 | Olivka

NOVINKY O 4.SÉRII UPÍRSKÝCH DENÍKŮ! BUDE ELENA ( NINA DOBREV) UPÍR, NEBO ZEMŘE? V CELÉM ČLÁNKU..Julie Plec a další herci měli upovídanou náladu a prozradili několik velmi zajímavých SPOILERŮ.

- Hned ze začátku sérii, nově proměněná upírka Elena zažije to, co Plec nazývá, její "první žhavý upíří sex" s buď Damonem, Stefanem, Klausem, Mattem nebo Elijahem. Vskutku nemalý výběr a možné vodítko? "Elena zachránila Mattovi život, takže jí to splatí velmi nezvyklou cestou." Ninina reakce: "Je to jako by procházela pubertou a upíří sex je pro ni jako poprvé."

- Stefan bude řídit novou motorku, aby ukázal svou rebelskou stránku. "Během dne řídím motorku, takže jsem nadšený, že i tady obrousím pár pneumatik," říká Wesley. "Jezdím na Triumphu, ale doufám, že Stefan dostane něco víc klasického."

- Damon najde v Tylerovi nového parťáka na popíjení. "Myslím, že je to pro Tyler výzva, pokračovat v baru, tam kde Alaric přestal," říká Trevino. Ian dodává: "Z nepřátel se stanou spojenci."

- Ve čtvrté epizodě se dočkáme flashbacku zpět o 900 let a posvítíme si na Rebeku, která hledá nové místo, kde by mohla žít. "Dům Salvatorů je obrovský," navrhuje Somerhalder. "A stejně tak i Damonova postel!"

- Očekávejte "velký, spontánní, výbuch radosti spolu s polibky" když poprvé Caroline spočine zrakem na Tylerovi, o kterém si myslela, že zemřel. "V první epizodě je spousta triček létajících vzduchem," škádlí Trevino.

- Jeremy možná najde novou lásku v nové postavě April (Grace Phipps, která se objeví v druhé epizodě), dcerou pastora, která se pod vlivem tragických událostí vrací z internátní školy a znovu se spojí s přáteli z dětství. "Bude zajímavé vidět, kam po povede," říká McQueen. "Ale on a Bonnie mají pořád nevyřešené problémy."


Od vysílání nového dílu nás dělí více jak dva měsíce, výkonná producentka Julie Plec má ale naštěstí pro nedočkavce upovídanou náladu, a tak prozradila několik méně či více spoileroidních informací k prvním dílům 4. série.

Zahrajeme si domino | Zdá se, že Elenina proměna nebude její jediným problémem, když se Deníky vrátí 11. října s čtvrtou sérií, neboť podle Julie Plec vyvstane mnohem závažnější problém. "Když Alaric Saltzman pověděl Radě, že je město prolezlé upíry, prozradil i o mnohých lidech spoustu detailů, což v první epizodě spustí tak trochu dominový efekt," říká Plec, která dál napovídá, že během prvního dílu dojde k "významnému, překvapivému sledu úmrtí."

Elena 2.0 | Nebude ani tak otázkou, zda se Elena krve napije, jako to, jak, kdy, či zda vůbec přežije den. To by ale samozřejmě neměl být problém překonat, když má konec konců k dispozici dva velmi schopné bratry Salvatory. Jak Stefan, tak Damon budou Eleně pomáhat naučit vampologii pro začátečníky … ačkoli se spolu zrovna moc neshodou. "Oba jsou dva odlišní upíři, a každý má jiný pohled na to, jakým upírem by Elena měla být," říká Plec. "Budou kvůli tomu na kordy."

Delena opět v kurzu | Podle Plec se bude Elena cítit mezi stanovisky bratrů rozpolcená a to bude ovlivňovat její vztah k nim. Ačkoli se vztahy po finále zdají jasné, Plec zdůrazňuje, že milostný trojúhelník je na začátku nové kapitoly. To samozřejmě neznamená, že se Elena hned vybodne na Stefana - ale je jasné, že má s Damonem stále ještě nevyřízené záležitosti. Tak ve čtvrté epizodě čekejte, že budou k sobě ti dva v jedné chvíli přitahováni. "Je tam opravdu zajímavý moment mezi Damonem a Elenou, kde se Elena zrovna nechová jako ona sama a oba se ocitnou lapeni okamžikem," škádlí Plec. Její nejoblíbenější Damon scéna, se však prý odehrává v epizodě druhé. Jak všichni jistě tuší, Elena si vzpomene na chvíli, kdy se jí Damon svěřil a donutil zapomenout, a to ji jen přesvědčí, že v něm stále dobro je. "Myslím, že pro něj to je jako 'Jop, no to je minulost. To bylo tehdy, teď je teď. Zvolila sis.' Damon rozhodně nebude posedávat kolem a fňukat," říká Plec.


Klaus je zpět | Co se dalšího milostného trojúhelníku týče, Plec říká, že Klaus - který bude záhy zpět ve svém těle - najde "sportovně víc podlý způsob, jak se vklínit" mezi Caroline a Tylera. Dále vysvětluje: "Finále neukončilo definitivně žádný vztah. Jestli něco, tak jen vytvořilo nové začátky pro všechny ty vztahy. Věci se budou vyvíjet a měnit."

Magické následky | Bonnie udělá cokoli, aby zabránila Elenině proměně. Ať už úspěšně nebo ne, následky takového druhu magie, ji budou v nové sérii ovlivňovat.

Connor, přemožitel upírů | Podle Plec, nový lovec upírů, který má namířeno do Mystic Falls je "velmi drsný, velmi zručný a velmi silný. Docela naše hrdiny překvapí tak, že si myslí, že s ním můžou snadno a rychle vytřít podlahu, zatímco on je ohromí, když ho půjde velmi těžko porazit. Uvědomí si, že mají větší problémy, než jsou zvyklí." Klausovo rozhodnutí zůstat v Mystic Falls souvisí s lovcem upírů. Plec říká: "Určitě má vlastní agendu, a které se poprvé dostanem na kobylku asi v třetí, čtvrté epizodě a to bude zahrnovat i to, jak se cítí ohledně existence tohoto lovce."

Původní upíři i čarodějky | Klasu není jediný Původní, který se bude zdržovat kolem. Naposledy jsme neviděli Rebeku ani její bratry a sestry. "Rozhodně nakoukneme na Původní během jejich let," říká Plec. Dále prozrazuje, že se možná více dovíme o původu Esther. "Jedna z věcí, o které jsme vždy ve scénáristické místnosti mluvili je Estheřin výtvor původních upírů, kouzlo kterým byli stvořeni, už existovalo, takže kde ho vzala? A co to znamená? Znamená to, že existují upíři před-původní?"

Upíří sex poprvé | Nemůžete se dočkat trochu té upíří akce? Pár epizod si určitě počkáme. "Začínáme točit třetí epizodu a zatím jsme neukázali upíří sex, takže to bude něco, k čemu nakonec dojde. Ale neřeknu jak, kdy, proč, s kým nebo jestil to bude úžasný nebo ne," dodává Plec.

Pro Stefana nikdo nový | Někdo možná slyšel opak, ale Stefan nebude mít novou přítelkyni - rozhodně ne v blízké době. "Vlastně ani netuším, odkud to vzniklo," přiznává Plec. "Myslím, že Paul o tom mluvil, jako o splnění snu."

Nová Lexi | Uvidíme více rozvíjet přátelství mezi Stefanem a Caroline. "V co doufám je, že Caroline je zastánce Stefanovi strany ohledně toho, jakým být upírem, což je pro Stefana podpora, kterou opravdu potřebuje, obzvlášť když nastanou potíže během Eleniny proměny," říká Plec.


Tak jak se vám líbí směr nové série? Myslíte, že dokážou Deníky pořád ještě udržet váš zájem, nebo ne? Na co se v nové sérii těšíte nejvíc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 1. srpna 2012 v 13:07 | Reagovat

To jsem už četla, máme se na co těšit :) Už aby byl říjen! :)

2 Olivka Olivka | 1. srpna 2012 v 13:26 | Reagovat

[1]: Září... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama