Nina Dobrev - Who is it?

28. července 2012 v 16:56 | Olivka
Nina Dobrev(*9. ledna 1989), celým jménem Nina Konstantin Dobrev je bulharsko-kanadská herečka, známá pro svou roli Eleny Gilbertové v seriálu Upíří deníky.
Ve 2 letech se přestěhovala do Kanady (Toronto, Ontario). Již od mala se zajímala o tanec, hudbu, gymnastiku, divadlo a herectví. Modelingová práce ji zavedla do reklam a odtamtud to už byl jen krůček k filmu. Mezi její koníčky patří gymnastika, plavání, fotbal, tanec, horolezectví, snowboarding, jízda na koni. Herectví je její vášeň a ona to vidí jako dobrodružství, které právě začíná.
Od svých dvou let žije s rodiči a se starším bratrem v Kanadě. Navštěvovala Wexford Collegiate School for the Arts. Kromě herectví se věnuje tancovaní, gymnastice, divadlu,hudbě a modelingu. V roce 2001 se objevila v seriálu Degrassi: The Next Generation. Nejdříve si zahrála ve filmech Daleko od ní (Away from Her), Hra na rodinu (Playing House), V rytmu stepu (How She Move). Přelomovým filmem v jejím životě se stal snímek s názvem Too Young to Marry, který jí umožnil ztvárnit hlavní postavu, kde si jí všimli také jiní režiséři a nastartoval její hereckou kariéru. Následoval film Never Cry Werewolf, ve kterém si zahrála s Kevinem Sorbem.
V roce 2008 se objevila v muzikálu The American Mall a v letech 2009-2011 jsme ji mohli vidět v TV seriálu The Vampire Diaries nebo ve filmu Chloe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama